| |
« Klik hier om online te solliciteren op deze vacature. »
Nedap NV; Wil jij werken voor een bedrijf dat anders is dan (bijna) alle anderen? Een bedrijf zonder micro of macro management maar eigen ondernemerschap; zelfstandig ondernemen met de slagkracht van een grote onderneming, zonder de financiële risico’s, maar met een flinke dosis eigen verantwoordelijkheid. Geen ‘Corporate harnas’ maar authenticiteit. Geen werknemer maar medewerker. Geen afstand maar betrokkenheid. Geen hiërarchie maar korte lijnen wat resulteert in snelle besluitvorming. Geen volgzaamheid maar eigenzinnigheid. Een bedrijf dat creëert, leidt en innoveert maar nooit volgt. Een bedrijf dat medewerkers betrekt, ze verantwoordelijk maakt. Of zoals wij hier zeggen; stop met managen en start met ondernemen!
Nedap Security Management
De marktgroep Security Management heeft een reputatie hoog te houden als het gaat om het ontwikkelen en vermarkten van innovatieve oplossingen voor fysiek elektronische beveiliging waaronder toegangscontrole, inbraakdetectie en camerabewaking. De verkoopactiviteiten concentreren zich op Europa, het Midden Oosten en Azië. Vele topondernemingen maken gebruik van onze beveiligingsoplossingen. Denk hierbij aan banken, grote openbare gebouwen en multinationals. Meer over de marktgroep Security Management :www.nedap-securitymanagement.com.
Wegens uitbreiding in onze marktgroep zijn zij op zoek naar een
Marketing Communicatie Professional
De Marketing & Communicatie Professional heeft een echte hands-on mentaliteit. Als MarCom Professional ben je verantwoordelijk voor het uitdragen van de marketingstrategie en alle uitingen hiervan in de internationale media. Je bewaakt bovendien de huisstijl. stelt brochures op, maakt teksten en zoekt hierbij continu afstemming, ook over de technische inhoud, binnen de marktgroep.
Taken & Verantwoordelijkheden:
- Vertalen van het marketingbeleid naar een internationaal operationeel marketingplan voor de betreffende marktgroep
- Het verzorgen van de communicatie met externe partijen (reclamebureaus, vakbladen, etc.)
- Uitwerken en bewaken van de huisstijl
- Zoeken, bezoeken, organiseren en bijwonen van beurzen, nationaal en internationaal
- Nedap representeren in de contacten extern (beurzen, media, pers, etc)
- Teksten schrijven en redigeren (Nederlands en Engels)
- Brochures en productsheets opstellen / vernieuwen
- Websitebeheer (CMS- HBO - Internationaal georiënteerd
Funtie-eisen:
- HBO opgeleid, bij voorkeur in een Marketing richting
- Zeer sterk in zakelijk Engels (woord en geschrift)
- Communicatief en tekstueel aantoonbaar sterk en creatief
- Bij voorkeur enkele jaren werkervaring, liefst in een internationale werkomgeving
Kerncompetenties:
- Ondernemend, zelfredzaam en zelfstartend
- Buiten de kaders kunnen denken en durven handelen
- Sterke persoonlijkheid en dat ook tonen
- Representatief, niet alleen in voorkomen maar zeker ook in communicatie extern
« Klik hier om online te solliciteren op deze vacature. »
Dorpsstraat 1B, 7075 AC Etten (Gld.) - Tel: 0315 39 75 00 - info@fongersenfongers.nl - Uitschrijven
|
|